GALERİ

XN300 Serisi

XN300 Serisi

Mevcut PLC ve HMI PLC ürünlerimizle birlikte XN300 I / O sistemi, seri üretim ortamları için kullanılan makine inşa uygulamaları için ideal bir sistem çözümü sunar. CODESYS programlama yazılımımız ve Galileo görselleştirme yazılımımız, güçlü ürün yelpazesini tamamlar ve Eaton'u endüstrinin tercih ettiği sistem tedarikçisi haline getirir.

XN300 - Geçmeli, yüksek yoğunluklu bağlantı sistemine sahip bu ultra kompakt, dilimli kart tabanlı modüler I / O sistemi, uygulamada mükemmel bir sistem çözümü oluşturmak için HMI PLC ürünleri ile birleştirilebilir. soru. Ek olarak, uygulamaya yönelik işlevler daha düşük cihaz maliyetleri ile sonuçlanır ve minimum sistem alanı alırken mükemmel sistem çözümünü elde etmeyi mümkün kılar. Tüm bunlar şık bir tasarıma ve elleçlemeyi kolaylaştıran ve kullanıcılara G / Ç bloğunu önceden monte etmelerine ve sensörleri ve aktüatörleri önceden monte etmelerine olanak sağlayan pratik bir kurulum konsepti ile birleştirilmiştir. Geçmeli bağlantı sistemi, net sinyal tahsisi ile birlikte devreye almayı kolaylaştırır ve sistemi tamamlar '


Özel özellikler:

Alan veriyolu arayüzü ve yüksek kanal yoğunluğu ile ultra kompakt, dilim kartı tabanlı modüler I / O sistemi.
Daha düşük cihaz maliyetleri ile sonuçlanan ve asgari bir yer tutarken mükemmel sistem çözümünü elde etmeyi mümkün kılan uygulama odaklı fonksiyonlar.
Kullanımı kolaylaştıran ve kullanıcıların G / Ç bloklarını önceden oluşturmasına olanak tanıyan şık bir tasarım ve pratik bir kurulum konsepti.
Bir tak-çıkar bağlantı sistemi ve net sinyal tahsisi devreye alma işlemini daha hızlı ve daha kolay hale getirir.
XN300 Assist yazılım aracı mühendislik ve devreye alma işlemini destekler.
XV ürün yelpazemizi (HMI PLC) yuvarlayarak, seri üretim ortamlarında kullanılmak üzere makine yapımı uygulamalarının ihtiyaçları için sadece mükemmel bir çözüm haline getirir.
 

Kataloglar

PLC, I / O ve iletişim ürünleri ( 741KB)

Broşürler

XN-300 Broşürü ( 1MB) 

XN-300'ün değer önermelerini vurgulayan 6 sayfalık pazarlama belgesi